• 30 Березня 2021

Ремонт редукторів MAN

Редуктор заднього моста – основний механізм, який відповідає за подачу крутного моменту на колеса, тому за його станом потрібно безперервно стежити, щоб вчасно запобігти поломку.

Причини несправності

Ремонт редукторів MAN необхідний при появі перших симптомів неполадок. Найменші зміни звуку можуть сигналізувати про несправності. Регулярна діагностика та заміна масла кожні 35 тисяч кілометрів пробігу допоможуть запобігти поломку і не проводити ремонт.

Фактори, які можуть призвести до проблем із редуктором:

 • Блокування диференціалів при їзді на рівному покритті.
 • Попадання води в порожнину редуктора.
 • Неправильне та несвоєчасне обслуговування. Занадто рідкісне доливання масла, використання неякісного складу призводить до появи сторонніх шумів, перевитрати сировини.
 • Знос шестерень і півосей, деформація балки. Погане змазування деталей викликає заклинювання, посилене тертя.
 • Перевезення занадто важкого вантажу. Регулярне перевищення вантажопідйомності може привести до механічного пошкодження системи.
 • Порушення строків технічного огляду. Відкладання перевірки і ремонту навіть незначних деталей небезпечно більш серйозною поломкою.

Ремонт редуктора заднього моста може знадобитися в разі появи шумів при поворотах. Зношені підшипники півосей призводять до заклинювання, утруднення повороту керма.

Як визначити поломку редуктора

Щоб якомога раніше дізнатися про несправності редуктора, необхідно прислухатися до кожного стуку і шуму під час їзди. Найчастіше з ладу виходять підшипники, шестерні та вали.

На які симптоми варто звернути увагу:

 • поява гулу в кабіні авто;
 • вібрації, які передаються на кузов;
 • гучне гальмування, що виникає через неправильні зазори між зубами основної шестерні;
 • сторонні стуки під час початку руху.

Спочатку важко розпізнати симптоми, але в міру зносу і деформації деталей керування автомобілем стає більш небезпечним. Ремонт рульового редуктора необхідний при появі стукотів і течі, гулу при поворотах і гальмуванні. Якщо ви розпізнали хоча б одну з ознак – відправляйте транспорт на СТО для повноцінної перевірки.

Ремонт бортового редуктора МАН може знадобитися при ускладненому управлінні на малих швидкостях. Повна зупинка або зниження продуктивності свідчать про несправності редуктора і інших складових гідравлічної системи.

Чи можна самостійно визначити причину поломки? Ви можете розпізнати приблизне місце несправності, тільки грунтуючись на основних симптомах. Кожна зміна роботи автомобіля може мати кілька причин, з’ясувати які можна тільки за допомогою професійного огляду.

Де провести ремонт редуктора MAN

Самостійна діагностика редуктора MAN і спроба ремонту можуть привести до пошкодження інших вузлів механізму. Докладний огляд, який допоможе достовірно визначити причину поломки редуктора, варто довірити спеціалізованому сервісу.

Фахівці СТО проводять повний зовнішній огляд редуктора, діагностують автомобіль на наявність сторонніх шумів. Комп’ютерна діагностика допомагає достовірно визначити несправну систему без необхідності заміни всього механізму. Кожна деталь попередньо очищається від масла і бруду, редукторний вал перевіряється на наявність корозії, при необхідності шліфується.

Зношені і пошкоджені деталі піддаються заміні, якісне нове масло повністю змаже деталі. Після установки редуктора на місце проводиться остаточне тестування системи.

Переваги звернення в наш сервіс:

 • терміновий ремонт позачергово;
 • досвідчені майстри виконують всі види ремонтних робіт;
 • гарантія на кожну процедуру;
 • кілька способів оплати для вашої зручності.

При необхідності майстер сервісу проведе консультацію, дасть рекомендації щодо подальшого обслуговування вантажного автомобіля. Також фахівці СТО проводять ремонт маніпуляторів MAN. Якщо у вас немає можливості самостійно доставити автомобіль, ми організуємо транспортування за мінімальною вартістю.

© 2021 СТО "Тір Сервіс Місто"
Он
лайн
чат