• 30 Березня 2021

Ремонт опалювачів в автомобілях MAN в СТО

При поїздках на великі відстані, особливо в холодний період року, справність автономного обігрівача має значення для водія вантажного транспорту. У разі, коли димить і не запускається Вебасто, буде потрібна точна діагностика і ремонт обігрівача MAN.

Фахівці автосервісу володіють необхідними технічними знаннями і досвідом, щоб якісно виконати роботу. Варто докладніше дізнатися про причини і ознаки несправностей, щоб вчасно усунути проблему.

Причини, які впливають на роботу обігрівача

Про те, що вийшов з ладу і буде потрібно ремонт обігрівача MAN, свідчать такі несправності:

 • після запуску проходить кілька хвилин, тільки потім включається автономка;
 • погано обігріває;
 • взагалі не включається;
 • з’являється дим;
 • нетиповий шум.

Перш ніж усунути проблему, слід розуміти її причину. Звертаючись в СТО для обслуговування і ремонту обігрівача MAN, можна розраховувати на якісний і надійний сервіс. Майстри мають достатній досвід, щоб провести діагностику і усунути неполадки.

Причиною того, що димить і не запускається Вебасто, може бути кілька факторів.

 • Паливо поганої якості. Найчастіша причина, яка викликає появу диму. Виправити її найпростіше. Досить почекати, поки витратиться старе паливо, і потім залити пальне гарної якості.
 • Утворення крижаної пробки в трубі. Такі випадки вкрай рідкісні, проте і вони трапляються. Обледеніння може статися, якщо в трубу потрапить вода, яка потім замерзне.
 • Попадання рідини в повітрозабірник. Відбутися це може в результаті їзди по калюжах на великій швидкості. В такому випадку водій може спостерігати замість диму густу пару.
 • Несправності в паливному насосі. Якщо насосу-дозатору, що подає паливо до форсунок, не вистачає потужності, то автономка не отримуватиме рідину в потрібній кількості і не зможе нагріти до необхідної позначки температуру. Ознакою такої поломки буде білий дим. Виправити ситуацію можна тільки новим паливним насосом.
 • Обрив ланцюга живлення підігрівача. Причиною може стати поломка щіток, колектора, переривання зв’язку з блоком управління. При ремонті обігрівача MAN потрібно перевірити цілісність проводки, запобіжників, замінити деталі як вийшли з ладу. В даному випадку, автономка взагалі не включиться.

Якщо ж автономка відключається після запуску, це може вказувати на недостатню кількість палива, проблеми з паливним насосом, замерзання пального, засмічення форсунки, підсмоктування повітря.

Утворення сажі і накипу призводять до того, що обігрівач працює занадто слабо. В такому випадку ремонт обігрівача MAN обмежиться тільки очищенням.

Помилки в роботі Вебасто

Є кілька помилок, які виникають в системі роботи Вебасто. В результаті таких збоїв може статися вторинний запуск або мимовільне відключення. Якщо помилка трапиться більше 4 разів, то станеться блокування, зняти яку можна тільки в спеціальному центрі. Привести до збоїв можуть такі причини:

 • у разі перегріву;
 • перепади напруги, занадто високі і низькі значення;
 • несправності в самій схемі обігрівача.

Зчитати код помилки можна за допомогою спеціального діагностичного обладнання. Точне виявлення причини несправності гарантує сприятливий результат ремонту обігрівача MAN.

Як швидко і надійно провести ремонт обігрівача MAN

Якщо ремонт обігрівача MAN потрібен був не через використання неякісного палива, то для відновлення його функціональності краще звернутися в сервісну майстерню. Великий досвід фахівців, наявність запчастин і сучасного обладнання дозволяють оперативно встановити причину несправності і провести ремонт обігрівача MAN, тим самим допоможемо заощадити час і гроші.

На СТО є діагностичне обладнання відповідних марок. Це дозволяє точно діагностувати коди помилок, при необхідності зняти блокування. Виправимо інші види поломки, також відремонтуємо електричну систему, очистимо обігрівач.

Фахівці здійснюють монтаж автономного обігрівача MAN з подальшим гарантійним і післягарантійним обслуговуванням.

Якщо потрібен ремонт редукторів чи будь-яких інших деталей, то також можете звертатись в наш сервіс.

© 2021 СТО "Тір Сервіс Місто"
Он
лайн
чат