Мотори вантажівок MAN – це якісні, стійкі, потужні і економічні силові установки з довгим експлуатаційним терміном. Однак навіть максимально якісний пристрій ламається. Щоб зменшити витрати на лагодження техніки, треба регулярно проходити технічне обслуговування. А якщо несправність виникла, і вам терміново потрібен ремонт двигуна MAN або іншої деталі машини, звертайтеся до майстрів в автомобільний сервіс. Фахівці СТО «Тір Сервіс Місто» швидко і якісно відремонтують вантажівки виробника МАН.

Шукаєте вантажне СТО MAN? Телефонуйте!

Передумови до ремонту і найчастіші поломки мотора

Вантажівки MAN – дуже популярні серед вантажних перевізників. Цей транспорт відрізняється високим рівнем надійності, якістю всіх складових і довгим терміном служби.

Часто ремонт двигуна МАН ТГА потрібен через великий пробіг, великі витрати масла або виходу з ладу певних вузлів. Тому треба звертатися на СТО, якщо помічені такі передумови.

 • Збільшилися витрати масла і палива. Ця проблема швидко зношує окремі компоненти мотора, а запущена стадія потребує серйозного капітального ремонту.
 • Знизився рівень потужності і тяги. Тут потрібно замінити фільтри, інакше зітруться гільзи циліндрів і поршнів.
 • Двигун видає нехарактерні звуки і шуми. Знадобиться міняти колінвал, інакше мотор зламається.

Особливості діагностики мотора

Перша основна причина, по якій може знадобитися ремонт двигуна МАН, – це недбале ставлення до транспортного засобу, нехтування регулярним технічним обслуговуванням, неправильна експлуатація. Коли масло і фільтри міняються не за графіком, стан мотора погіршується.

Головна мета машинного масла – захистити поверхню компонентів двигуна від стирання. Якщо цієї рідини недостатньо, мотор швидше стирається.
Ще причиною поломки стає неграмотний ремонт транспортного засобу. Звернення до недосвідчених механіків призводить до додаткових матеріальним витрат. Довіряти вантажівку важливо лише перевіреним сервісам, які видають гарантію на виконану роботу.

Перший етап в ремонті машини – це діагностика. Її мета знайти характер несправності, виявити причину її появи, оцінити загальний стан мотора, і відшукати приховані поломки.

За підсумками діагностики майстри СТО «Тір Сервіс Місто» визначать характер ремонту двигуна. Вони контролюватимуть стан ГРМ, перевірять герметичність охолоджуючої головки, зазори клапанів, а також стан коленвалу та інших деталей.

Види і переваги ремонту двигуна MAN

Ремонт двигуна MAN – це складний процес, що вимагає професійних навичок. Мотори цієї марки мають унікальні відмінності, тому при виборі майстра дивіться на його досвід і кваліфікацію.

Найчастіший – це екстрений вид ремонту. Він потрібен при масляному голодуванні, перегрів, впливі води і інших поганих моментах. За допомогою спеціальної техніки та інструментів можна усунути тріщини і викривлення блоку управління, відремонтувати вал, що заклинив. Також такий вид ремонту вирішить дилему з прогорілими поршнями.

Виділено 3 основні види ремонту.

 • Поточний – це реставрація навісних компонентів, заміна стертих і старих деталей, засмічених фільтрів, зламаних датчиків. Цей вид не вимагає розбирання мотора, всі дії проводяться поверхово.
 • Частковий – це лагодження, що вимагає часткове розбирання. Відновлюються блоки циліндрів, проводиться заміна прокладок і сальників.
 • Капітальний ремонт двигуна – це дії, які спрямовані на повне відновлення параметрів експлуатації. Цей вид здійснюється при важких поломках, адже мотор повністю розбирається, а деякі деталі міняються на нові.

Замовити ремонт двигуна МАН ТГА на СТО «Тір Сервіс Місто»

Ремонт двигуна МАН ТГА, ціна якого доступна, – це один з профільних напрямків нашого сервісу «Тір Сервіс Місто». Наш сервіс знаходиться в Одесі.

Для ремонту імпортного виду агрегатів потрібна висока кваліфікація фахівців і сучасна, професійна техніка. Наш сервіс має все перераховане, а досвідчені майстри працюють з двигунами всіх європейських марок.

Наші основні переваги:

 • професійні досвідчені працівники;
 • високоякісна комп’ютерна діагностика man;
 • оперативний ремонт;
 • оригінальні запчастини на транспортні засоби;
 • доступні ціни.

Також фахівці сервісу ремонтують ходову систему і двигуни авто інших марок.

З нами ремонт вантажівок MAN не стане великою проблемою, проте важливо регулярно проходити технічне обслуговування. Щоб записатися на діагностику, залиште замовлення на сайті або зателефонуйте.

Відгуки про нас

До нас на діагностику і ремонт вантажівок MAN їдуть не тільки з регіонів Одеси, а й з усієї України.
Балта Саврань Кодима Роздільна Болград Рені Кілія Вилкове Татарбунари Білгород- Дністровський Чорноморськ Южне Березівка Одеса Біляївка Теплодар Ананьїв Арциз

Відгуки про нас

До нас на діагностику і ремонт вантажівок MAN їдуть не тільки з регіонів Одеси, а й з усієї України.
Балта Саврань Кодима Роздільна Болград Рені Кілія Вилкове Татарбунари Білгород- Дністровський Чорноморськ Южне Березівка Одеса Біляївка Теплодар Ананьїв Арциз
© 2021 СТО "Тір Сервіс Місто"
Он
лайн
чат