У сучасному світі складно собі навіть уявити галузь спецтехніки, яка б могла обійтися без гідравлічного обладнання. Багато кранів-маніпуляторів, самоскидів та іншої різної спецтехніки часто оснащується додатковим обладнанням у вигляді гідравлічного приводу. Основою такої системи є гідравлічний насос, який досить надійний, але все ж рано чи пізно може вийти з ладу. Причинами цього може стати використання неякісного масла, несвоєчасне технічне обслуговування.

Етапи ремонту гідравліки маніпуляторів Ман

СТО «Таксервіс-Південь» спеціалізується на ремонті гідравлічного обладнання. Завдяки багаторічному досвіду ремонтних робіт наші майстри можуть виконати будь-які складні завдання і виготовити необхідні елементи конструкції для відновлення її працездатності. В тому числі можливий і ремонт електрообладнання.

Щоб визначити причини поломки гідравлічного насоса, спочатку його корпус розбирають, промивають і очищають всі деталі, а також оцінюють їх ступінь зносу. Наші майстри, здійснюючи ремонт гідравліки маніпуляторів Ман, велику увагу приділяють діагностичним заходам і намагаються точно визначити причини виявлених неполадок.

Після цього складається докладний перелік необхідних для заміни деталей і запланованих до виконання робіт. Все це узгоджується з замовником, а також визначається вартість ремонту маніпулятора.

Коли необхідні деталі є в наявності, наші фахівці виконують їх монтаж. Потім перевіряють працездатність механізму і тестують його функціональність на спеціальному стенді.

Профілактика несправностей

Щоб якомога рідше виконувати ремонт кранів маніпуляторів, варто:

 • використовувати перевірений гідравлічне масло;
 • контролювати загальну кислотність, наявність води і в’язкість в системі;
 • ретельно стежити за температурою масла.

Якщо такі характеристики будуть в нормі, то насос буде працювати досить тривалий час і безперебійно.

Шукаєте вантажне СТО MAN? Телефонуйте!

Інші послуги

Крім ремонту маніпуляторів в Одесі, наша компанія також надає наступні послуги:

 • установка гідроборта будь-якого типу;
 • підбір та монтаж гідравлічного насоса з приводом від електродвигуна або КПП;
 • установка крана-маніпулятора;
 • ремонт гидробортов.

До нас ви можете звернутися, якщо потрібно долити масло або повністю замінити масло в гідравлічній системі. При необхідності ми готові здійснити повну заміну гідравлічних насосів або виконати заміну і ремонт рукавів високого тиску.

СТО «Тір Сервіс Місто» проводить діагностичні заходи, планове ТО, токарні та зварювальні роботи. Вам не доведеться самостійно шукати деталі для ремонту гідравліки маніпуляторів Ман. Наші фахівці відділу запчастин виконають пошук всього необхідного для відновлення працездатності гідравлічної системи.

Наша компанія готова виконати гідрофікаціі будь-якої техніки, виконати комп’ютерну діагностику і знайти коди помилок MAN, а також надати широкий перелік послуг і товарів. Співпрацюючи з нами, ви отримаєте:

 • відмінний сервіс європейського рівня;
 • оригінальні та аналогові запчастини;
 • оперативне виконання різних видів робіт;
 • доступну вартість послуг і деталей.

Якщо у вас в компанії є маніпулятор MAN, то ремонт такого автомобіля варто довірити професіоналам. Ми гарантуємо виконання всіх видів послуг на найвищому рівні. Залишити заявку на ремонт можна, зв’язавшись з нашими менеджерами за вказаними на сайті телефонами.

Відгуки про нас

До нас на діагностику і ремонт вантажівок MAN їдуть не тільки з регіонів Одеси, а й з усієї України.
Балта Саврань Кодима Роздільна Болград Рені Кілія Вилкове Татарбунари Білгород- Дністровський Чорноморськ Южне Березівка Одеса Біляївка Теплодар Ананьїв Арциз

Відгуки про нас

До нас на діагностику і ремонт вантажівок MAN їдуть не тільки з регіонів Одеси, а й з усієї України.
Балта Саврань Кодима Роздільна Болград Рені Кілія Вилкове Татарбунари Білгород- Дністровський Чорноморськ Южне Березівка Одеса Біляївка Теплодар Ананьїв Арциз
© 2021 СТО "Тір Сервіс Місто"
Он
лайн
чат