Планове ТО для автомобілів MAN

Самоскиди, вантажівки, причепи та напівпричепи від німецького виробника MAN на ринку України зарекомендували себе як надійна і якісна техніка. Вона підходить для експлуатації під час перевезень великогабаритних вантажів на близькі та далекі відстані. Автомобілі цієї категорії повинні проходити обов’язкове технічне обслуговування і при необхідності, ремонт.

Планове ТО для автомобілів MAN в Одесі можна пройти у ТОВ «Тір Сервіс Місто». Своєчасне технічне обслуговування вантажних автомобілів зберігає працездатність систем і вузлів. Потрібно відзначити, що періодична діагностика здатна продовжити термін експлуатації автомобілів, з огляду на якість використовуваного палива, дорожнього покриття, досвіду водія.

Як проводиться сервісне обслуговування вантажівок

У сервісній книжці автомобіля представлена ​​докладна інформація про особливості техніки, експлуатаційні характеристики, зазначений регламент термінів виконання періодичних перевірок.

Графік перевірок і обслуговування вантажних автомобілів MAN розробляється згідно з умовами експлуатації автотранспорту на дорогах України. В середньому міжсервісний пробіг становить 40-50 тис. Км. Перше ТО проводиться по гарантії від 5000 км пробігу.

Перелік послуг, які входять в обов’язкове технічне обслуговування:

 • комп’ютерна діагностика на сучасному обладнанні;
 • перевірка технічного стану обладнання: генератора, стартера, акумуляторної батареї, трансмісії;
 • контроль і заміна рідин в двигуні;
 • заміна паливного, масляного, повітряного фільтрів, а також аналогічних комплектуючих гідропідсилювача;
 • перевірка електрообладнання;
 • стенд перевірки стану гальмівних колодок, дисків і барабанів;
 • перевірка функціонального стану прокладок, наявність пошкоджень кузова;
 • регулювання зазору гальмівних колонок або заміна;
 • стенд перевірки сходження коліс МАН.

ТОВ «Тір Сервіс Місто» проводить обслуговування вантажних автомобілів MAN за регламентом, який встановив завод-виробник. При проведенні ТО наші фахівці використовують тільки якісні мастильні матеріали, рідини та інші витратні матеріали.

Примітка! При появі несправностей і порушення роботи систем відвідати автосервіс МАН слід поза графіком.

Наявність контрольного обладнання дозволяє швидко визначити відхилення в роботі електронних компонентів, функціональних систем, діючих вузлів.

Ремонт і обслуговування великовантажного автомобіля не представляє особливих труднощів, так як робочі агрегати автомобілів розташовані таким чином, що їх зручно дістати і замінити.

Особливості планового ТО для автомобілів MAN

Наш сервісний центр проводить технічне обслуговування і ремонт вантажних автомобілів таких систем:

 • двигуни: перевірка стану головки, колінчастого і розподільного вала, зносу блоків циліндра, системи охолодження;
 • перевірка ходової частини включає: контроль за роботою стійок, підвіски, пневмопідвіски, пневмосистем, гальмівних колонок і камер.
 • контроль або заміна КПП і редукторів, перевірка стану підшипників, шестерень;
 • перевірка електрообладнання, яке відповідає за управління електронними пристроями, системою подачі палива, роботою стартера і генератора;
 • перевірка і регулювання сходження коліс на осях SAF та ВPV.

Техобслуговування вантажних автомобілів в Одесі

Наша СТО має технічний і робочий потенціал для проведення ремонту та обслуговування вантажних автомобілів. Ми можемо провести ремонт і відновлення авто після ДТП. У нашому розпорядженні власний склад сертифікованих запчастин, відстежувати наявність необхідних комплектуючих ми можемо в спеціальній програмі MANTIS.

Шукаєте вантажне СТО MAN? Телефонуйте!

У нас працюють висококваліфіковані фахівці з наявністю сертифікатів про закінчення спеціалізованих установ і досвідом роботи в сфері MAN ремонту та обслуговування великогабаритного транспорту.

Ремонт габаритних і дорогих автомобілів слід довіряти спеціалізованим сервісним центрам, які мають:

 • діагностичне обладнання;
 • матеріали для проведення заміни комплектуючих;
 • склад запчастин;
 • опалювальний гараж;
 • системи для евакуації транспортних засобів;
 • навчений персонал.

Ми регулярно направляємо фахівців на курси стажування та підвищення кваліфікації за спеціальними програмами, які пропонують європейські країни Німеччина, Польща, Австрія.

При проведенні ремонтно-відновлювальних робіт фахівці чітко дотримуються регламенту від виробників вантажівок, дотримуються встановлених технологій та стандартів.

Відгуки про нас

До нас на діагностику і ремонт вантажівок MAN їдуть не тільки з регіонів Одеси, а й з усієї України.
Балта Саврань Кодима Роздільна Болград Рені Кілія Вилкове Татарбунари Білгород- Дністровський Чорноморськ Южне Березівка Одеса Біляївка Теплодар Ананьїв Арциз

Відгуки про нас

До нас на діагностику і ремонт вантажівок MAN їдуть не тільки з регіонів Одеси, а й з усієї України.
Балта Саврань Кодима Роздільна Болград Рені Кілія Вилкове Татарбунари Білгород- Дністровський Чорноморськ Южне Березівка Одеса Біляївка Теплодар Ананьїв Арциз
© 2021 СТО "Тір Сервіс Місто"
Он
лайн
чат