Ремонт коробки передач MAN в Одесі

Вантажні машини MAN поширені на території України, так як здатні виконувати широкий спектр завдань. Вантажівки можуть бути оснащені як механічною, так і автоматизованою коробкою передач, яка періодично виходить з ладу, як і інші комплектуючі авто. Ремонт коробки передач MAN можуть проводити майстри з високою кваліфікацією і великим практичним досвідом при наявності якісних витратних матеріалів, запчастин та інструментів.

Автоматизована КПП має 12 ступенів і відрізняється високою ефективністю і комфортом у використанні. В умовах перевезень по місту, де потрібна висока маневреність, водієві не потрібно замислюватися про перемикання передач і відволікатися від маршруту. Механічна КПП виробництва ZF має від 6 до 16 передач і відрізняється тривалістю безремонтної роботи. Зручно використовувати для міжміських перевезень.

Ремонт коробки передач MAN: етапи

Ремонт КПП МАН проводиться в кілька етапів.

Перш ніж здійснити ремонт коробки передач MAN, проводяться діагностичні заходи для визначення причин неполадок, до зняття КПП з авто.

 • Демонтаж КПП.
 • Розбирання, визначення наявності несправних комплектуючих.
  Узгодження з замовником карти дефектації, а також вартості виконання робіт.
 • Проведення заміни комплектуючих.
 • Збірка КПП і регулювання її роботи.
 • Монтаж.
 • Тестування.

Важливо: Кожен вид ремонтних робіт, які проводяться в рамках нашого сервісного центру, супроводжується гарантійним талоном. Ремонт пневматичної системи чи двигуна – в тому числі.

Шукаєте вантажне СТО MAN? Телефонуйте!

Ознаки несправності коробки передач МАН

Негайно необхідно звернутися в сервісний центр, якщо помічені наступні ознаки несправності КПП автомобіля МАН:

 • в період зміни передач спостерігаються збої;
 • регулярно з’являються масляні патьоки;
 • не властиві для роботи КПП шуми.

Професійні ремонтні роботи КПП MAN виконають наші майстри. СТО «Тір Сервіс Місто» для ремонту КПП МАН в Одеській області укомплектована сучасним обладнанням, якісними запчастинами і витратними матеріалами.

Вантажні машини МАН від німецького виробника – це надійні авто, основне призначення яких – транспортування великих вантажів на далекі відстані. Але, незалежно від високої якості збірки, періодично потрібна заміна коробки передач МАН або її ремонт.

Вийти з ладу КПП може з різних причин: просто зношування після тривалої експлуатації або вихід з ладу через нерегулярне технічне обслуговування. Для того, щоб для MAN ремонт КПП не був частою процедурою, важливо звертатися в перевірені сервісні центри, а також використовувати якісні та сертифіковані запчастини.

Ремонт коробки передач MAN: наші переваги

Серед наших плюсів наступні.

 • Ми здійснюємо ремонт КПП виробництва ZF, VOLVO, RENAULT, ЯМЗ.
 • Виконуємо роботу будь-якої складності максимально оперативно і за лояльними цінами.
 • Серед наших послуг, крім обслуговування КПП, є також ремонт ходової вантажівок та інших важливих вузлів.
 • На складі завжди присутні необхідні для ремонту і заміни КПП запчастини та витратні матеріали.
 • Надаємо необхідні сертифікати і гарантійний талон.
 • Укладаємо договір з клієнтом з обумовленими термінами і цінами без неприємних несподіванок і сюрпризів.

Записатися на ремонт або отримати безкоштовну консультацію можна в телефонному режимі (всі контакти є на сайті). Звертайтеся в «Тір Сервіс Місто», і нехай ваш автомобіль працює бездоганно.

Відгуки про нас

До нас на діагностику і ремонт вантажівок MAN їдуть не тільки з регіонів Одеси, а й з усієї України.
Балта Саврань Кодима Роздільна Болград Рені Кілія Вилкове Татарбунари Білгород- Дністровський Чорноморськ Южне Березівка Одеса Біляївка Теплодар Ананьїв Арциз

Відгуки про нас

До нас на діагностику і ремонт вантажівок MAN їдуть не тільки з регіонів Одеси, а й з усієї України.
Балта Саврань Кодима Роздільна Болград Рені Кілія Вилкове Татарбунари Білгород- Дністровський Чорноморськ Южне Березівка Одеса Біляївка Теплодар Ананьїв Арциз
© 2021 СТО "Тір Сервіс Місто"
Он
лайн
чат