1288880733_r

Сходження автомобіля МАН: регулювання коліс

На СТО «Тір Сервіс Місто» проводиться перевірка і регулювання кута установки осі (заднього моста), регулювання сходження передніх коліс за допомогою лазерного стенда KOCH HD-30 EASY TOUCH.

На відміну від легкових сход – розвалів, де за основу вимірювань береться задня вісь, в вантажних вимірах основою вимірювань є рама автомобіля. Ці особливості враховані в конструкції лазерних стендів компанії . Всі осі і колеса, встановлені на несучій рамі вантажівки, впливають в русі один на одного, і повинні бути відрегульовані, включаючи і ті які встановлені на причепах і напівпричепах. Навіть якщо тягач відрегульований чудово, погано відрегульований напівпричіп впливатиме на рух вантажівки, викликаючи труднощі в управлінні і підвищуючи ризик виникнення ДТП. Якщо осі не паралельні, то вони змушують автомобіль рухатися по колу. Якщо ж на додачу до цього осі встановлені з перекосом, то управління таким транспортним засобом стає дуже небезпечним, так як автомобіль займає набагато більше місця на дорозі, ніж це допустимо правилами. Фірма KOCH-ACHSMESSANLAGEN є експертом в системах контролю і регулювання і виробляє надійне і просте в експлуатації обладнання.

Якщо ви помітили, що машина має проблеми з колесами, шини і протектор почали швидше зношуватися, з’явився шум, а реакція керма стала сповільненою, треба терміново їхати в сервісний центр. Своєчасне сходження автомобіля МАН регулювання коліс вантажівки – це захід, спрямований на збільшення періоду експлуатації гуми. Також перевірка і регулювання забезпечують максимальну стійкість і керованість транспорту на дорожньому покритті.

Процес сходження автомобіля МАН

Від правильного налаштування сходження залежить керування автомобілем. Коли передні чи задні колеса машини нахилені трохи вперед – це сприятливе сходження, а назад – негативне.

Якщо система відрегульована ідеально, а вантажні колеса МАН розташовані в правильному положенні, це гарантує стійкість авто до різких поворотів і великої швидкості. Автомобіль буде добре поводитися на дорозі, а протектори почнуть стиратися повільно і рівномірно.

Регулювання цього показника підвищує стійкість, покращує керованість вантажівкою, знижує заноси транспортного засобу, економить паливо, подовжує період експлуатації покришок.

Коли потрібно провести процедуру

Перш ніж замовляти перевірку сходження автомобіля МАН та регулювання коліс, проведіть невелику перевірку транспортного засобу. Поверніть кермо в сторону, якщо ТЗ рухається по прямій лінії, звертайтеся за допомогою на СТО «Тір Сервіс Місто».

Також звертатися за допомогою треба в таких випадках:

 • була придбана нова машина і встановився новий пакет шин;
 • машину при їзді відводить убік або заносить на слизькій дорозі;
 • проходження гарантійного технічного огляду;
 • робили ремонт рульового механізму або підвіски;
 • машина перетнула позначку 20 тис. км пробігу;
 • поверхня шин зносилася на одну сторону.

Ознаки порушеного сходження

Транспортний засіб завжди сигналізує про проблеми. Якщо при їзді по прямій лінії кермо направлено нерівно або його хилить в сторону – це проблема, з якою треба їхати в сервісний центр.

Якщо ви помітили одне з нижчезазначених відхилень, треба звертатися до майстра:

 • керування автомобілем відпускається, а шини починають повертати під кутом;
 • машину заносить на мокрій або зледенілій дорозі, а процес вирівнювання не контролюється;
 • кермо погано реагує або не реагує на команди;
 • на внутрішній або зовнішній стороні гуми з’явилися нерівномірні зноси;
 • покришки починають видавати нехарактерні звуки.

Фахівці СТО «Тір Сервіс Місто» швидко проведуть сходження коліс МАН, і нададуть гарантію на виконану роботу.

Шукаєте вантажне СТО MAN? Телефонуйте!

Замовити сходження коліс МАН на СТО «Траксервіс-ЮГ»

Регулювання сходження МАН – один з профільних напрямків нашого сервісу. Щоб машина працювала ідеально, важливо постійно регулювати розвал-сходження, адже тоді:

 • автомобіль буде відрізнятися покращеною стійкістю;
 • машина стає легшою в управлінні, можна виконувати більше маневрів;
 • економиться паливо і продовжується термін експлуатації шин, підвіски і рульового управління.

Наша СТО проводить унікальну професійну діагностику кутів установки коліс і осей на всіх автомобілях MAN.

Чому вигідно звертатися до нас

Одна з наших основних переваг – це професіоналізм майстрів, наявність необхідної техніки високого рівня і доступні ціни. Також наші переваги:

 • пропонуємо всі види послуг по ремонту вантажівок MAN;
 • забезпечуємо першокласний моніторинг і діагностику автомобіля на кращому обладнанні;
 • проводимо регулювання розвалу-сходження коліс, налаштовуємо агрегати на ідеальні параметри;
 • оптимізуємо роботу паливного механізму;

Фахівці СТО «Тір Сервіс Місто» мають досвід діагностики, регулювання та відновлення співвісності. На місце розбитих напрямних (болтів) сайлентблоков ресор ми вварим ремонтні втулки, збережемо (відновимо) можливість регулювання кута установки осі і відрегулюємо. Всі роботи будуть виконані на місці. Окрім того, до нас ви можете заїхати, якщо вам потрібен ремонт коробки передач MAN чи інші ремонтні роботи.

Якщо ви хочете замовити ремонт гальмівної системи MAN в Одесі або іншу послугу, що стосується обслуговування транспортного засобу, залишайте заявку на сайті або телефонуйте за номером телефону.

Відгуки про нас

До нас на діагностику і ремонт вантажівок MAN їдуть не тільки з регіонів Одеси, а й з усієї України.
Балта Саврань Кодима Роздільна Болград Рені Кілія Вилкове Татарбунари Білгород- Дністровський Чорноморськ Южне Березівка Одеса Біляївка Теплодар Ананьїв Арциз

Відгуки про нас

До нас на діагностику і ремонт вантажівок MAN їдуть не тільки з регіонів Одеси, а й з усієї України.
Балта Саврань Кодима Роздільна Болград Рені Кілія Вилкове Татарбунари Білгород- Дністровський Чорноморськ Южне Березівка Одеса Біляївка Теплодар Ананьїв Арциз
© 2021 СТО "Тір Сервіс Місто"
Он
лайн
чат