Ремонт ходової вантажівок MAN: головні особливості

Ремонт ходової вантажівок man вважається складним процесом, оскільки вимагає багато часу, сил і умінь. Незважаючи на трудомісткість, майстри все одно беруться за роботу, оскільки ходова частина вантажного автомобіля часто піддається високим навантаженням, постійній експлуатації, через що зношується раніше вказаного виробником терміну. Якісно виконати ремонт ходової вантажних автомобілів може тільки професіонал. Компанія упорядковує ходову частину автомобілів MAN, напівпричепів BPW, SAF, ROR, Fruehauf, Trailor, Gigant, Mercedes, Schmitz. Можлива реставрація гальмівних валів, пневматичних систем, заміна втулок, а також регулювання сходження коліс та інші ремонтні роботи.

Шукаєте вантажне СТО MAN? Телефонуйте!

Коли необхідний ремонт ходової вантажівок man

Ходова частина вантажного автомобіля впливає на плавність руху транспорту, також вона дозволяє рівномірно розподіляти навантаження на опорні елементи, що значно підвищує тягові характеристики. Якщо водій рухається по нерівному дорожньому покриттю, то ходова допоможе автомобілю адаптуватися до такої дороги і максимально спростити шлях. Навіть новачок зможе впоратися з крутими поворотами без нахилу транспорту, якщо його ходова буде працювати справно. Також вона допомагає зменшити вібрацію і шум.

Через ці переваги водії часто вибирають вантажівки з високоякісною системою, оскільки це не тільки спрощує рух, але і дозволяє швидше дістатися з однієї точки в іншу, не пошкодивши вантаж і встигнувши точно в терміни. Зношена ходова не просто робить рух менш безпечним, це може привести до ДТП, псування вантажу і дорожнього покриття.

Періодично рекомендується проводити діагностику, хоча б візуально оглядати деталь, щоб своєчасно виконати ремонт ходової частини вантажного автомобіля. Завдяки цьому водій отримає гарантію безпеки, буде впевнений в тому, що його транспорт стійкий на дорозі, зможе впевнено маневрувати. Всі комплектуючі шин почнуть зношуватися рівномірно, це вигідно, оскільки простіше замінити деталі відразу, ніж по черзі.

З чого складаються ремонтні роботи

Досвідчені водії часто самі відчувають, що з амортизаторами і підвісками машини щось не те і відразу звертаються до фахівців, оскільки на ремонт ходової ман ціна встановлена ​​доступна. Цей майстер може замінити сайлентблок, ресори, амортизатори, втулки стабілізаторів та інше за мінімальну кількість часу і підбере для цього оригінальні запчастини ман в Одесі.

Ознаки поломки ходової:

  • при русі чути нехарактерний стук і відчувається вібрація;
  • машина важко їде прямо;
  • заносить на поворотах;
  • шини нерівномірно зношуються.

Навіть один з цих «симптомів» вказує на те, що не завадить записатися на професійну діагностику на СТО, яке займається ремонтом вантажівок і провести повноцінну перевірку. Їзда з неякісною ходовою призводить до дискомфорту в русі, проблем зі зчепленням, керованістю, ДТП.

Будь-який ремонт ходової частини вантажних автомобілів починається з діагностики транспорту. Без неї не обійтися, оскільки так буде зрозуміло, яка саме деталь вийшла з ладу. Виходячи з цього, майстер може замінити шкворня поворотного кулака, наконечники тяг, ступиць, підшипники, гальмівні диски, подушки або відремонтувати супорт гальмівного механізму.

Варіантів багато, і тут не можна вибирати навмання якийсь елемент для відновлення або заміни. В результаті професіонал усуне будь-яке негативне явище і відновить хорошу керованість автомобіля. Водій зможе з комфортом проїхатися по будь-якій трасі, і при цьому його транспорт, вантаж і репутація не постраждають. Знос ходової вантажівки зрозумілий, оскільки рано чи пізно навіть високоякісні деталі виходять з ладу навіть при обережному водінні. Не рекомендується займатися відновлювальними роботами самостійно.

Переваги звернення до фахівців

Компанія працює з транспортом MAN, у фахівців є необхідний досвід і навички, тому замовити ремонт ходової вантажівок більш ніж вигідно. Завдяки високій кваліфікації та великому досвіду майстри зможуть швидко відремонтувати вийшовший з ладу елемент, повернути «до життя» вантажівку і дати їй можливість далі виконувати свої функції.

Переваги співпраці:

  • досвід;
  • наявність потрібного обладнання;
  • доступні розцінки;
  • швидкі терміни;
  • професійний підхід.

Найчастіше відремонтувати вантажівку набагато вигідніше, ніж купувати нову, але не варто намагатися зробити це самостійно. Так можна тільки погіршити ситуацію, оскільки складно без знань визначити реальну причину поломки. Майстер швидко виявить несправність і поверне транспорту можливість стабільно працювати. Це допоможе зберегти бюджет і продовжувати далі експлуатувати вантажну техніку.

Відгуки про нас

До нас на діагностику і ремонт вантажівок MAN їдуть не тільки з регіонів Одеси, а й з усієї України.
Балта Саврань Кодима Роздільна Болград Рені Кілія Вилкове Татарбунари Білгород- Дністровський Чорноморськ Южне Березівка Одеса Біляївка Теплодар Ананьїв Арциз

Відгуки про нас

До нас на діагностику і ремонт вантажівок MAN їдуть не тільки з регіонів Одеси, а й з усієї України.
Балта Саврань Кодима Роздільна Болград Рені Кілія Вилкове Татарбунари Білгород- Дністровський Чорноморськ Южне Березівка Одеса Біляївка Теплодар Ананьїв Арциз
© 2021 СТО "Тір Сервіс Місто"
Он
лайн
чат