• 30 Березня 2021

Ремонт причепів

Багато вантажних автомобілів користуються причепами, щоб перевозити великі партії вантажів. Але, як і інша техніка, причіпні пристрої мають властивість зношуватися і ламатися. Ремонтом причепів займається автосервіс.

Можливі неполадки

Часте транспортування великих вантажів надає високий тиск на ходову частину причепа.

Автомобілі їздять по неякісному дорожньому покриттю. У них потрапляє бруд, волога, камені, пил. Це негативно впливає на кузов. З’являється корозія. Можливе виникнення сколів на фарбі.

У будь-якому причепі вантажного автомобіля є гальмівна система і електрообладнання, яке теж може прийти в непридатність. Внаслідок впливу вологи і забруднень дроти окислюються і вимагають заміни.

Займатися ремонтом причепів, як і ремонтом напівпречепів, не обов’язково самостійно. При відсутності досвіду і знань це може привести до серйозних наслідків. Ремонт напівпричепів і причепів краще довірити досвідченим майстрам автосервісу.

Ремонт причепів

Ремонт причепів і інших вантажних авто вимагає знань. Необхідно мати уявлення про конструкції пристрою, принципах його роботи. Тому для виконання ремонтних робіт краще звернутися до фахівців.

Автосервіс володіє всім необхідним обладнанням, якісними запчастинами і досвідченими співробітниками. Тому є можливість отримати повне обслуговування причепів, починаючи від діагностики і закінчуючи ремонтом.

Зустрічаються найбільш часті неполадки причепів, які можна швидко усунути.

  • Якщо причіп погано гальмує, то необхідно перевірити гальмівну систему. Можливо, потрібно зробити ремонт або замінити колодки.
  • Популярний кузовний ремонт причепів. При появі на кузові тріщин, іржі, відколів фарби, потрібно провести зварювальні роботи. Для цього уражену ділянку зачищають. Потім за допомогою зварювального апарату проводиться кузовний ремонт причепів. Після цього необхідно зробити антикорозійну обробку днища. Також виконується реставрація тріщин. Фахівці автосервісу виконують ремонт у відповідності з усіма стандартами.
  • Якщо конструкція стала нестійкою, хитається в сторони, то буде потрібно виконати ремонт осей причепів. Ця процедура виконується за допомогою спеціального обладнання.
  • Часто виникають проблеми в електропроводці. Співробітники автосервісу займаються пошуком КЗ та інших проблем, а потім приступають до їх усунення. При необхідності відбувається повна заміна кабелів з підключенням додаткового обладнання.
  • У причепі може погано закриватися двері або ворота. У такому випадку потрібно подивитися кріплення. Можливо, їх доведеться замінити. Заміна допомагає щільно закрити двері вантажного причепа. Іноді потрібно також виконати ремонт воріт причепа.

У причепах автомобіля MAN часто пошкоджуються борти. Маленькі камені відлітають від землі і завдають шкоди. При виникненні такої проблеми необхідно звернутися в автосервіс, який проводить ремонт вантажних причепів. Фахівці видаляють іржу, обробляють метал, потім проводять зварювальні роботи.

Завершальним етапом є антикорозійна обробка та фарбування поверхні. Ремонт причепів в автосервісі проводиться з урахуванням вимог технології. В результаті конструкція прослужить ще кілька років.

Також не варто забувати, що вантажним авто і причепам потрібен регулярний технічний огляд із заміною запчастин і ремонтом.

У вантажному автомобілі присутній спеціальний кран, за допомогою якого можна змусити причіп зупинитися. Але ця деталь іноді ламається, і гальмування не відбувається. У такому випадку фахівці проводять ремонт крана керування гальмами причепа. Така процедура вимагає знань і навичок.

При виникненні поломок вантажного автомобіля або причепа краще звернутися до спеціалізованого сервісного центру, де є професійне обладнання, якісні та оригінальні запчастини, грамотні фахівці. Вони проведуть діагностику конструкції і усунуть неполадки.

Автосервіс приймає причепи та напівпричепи будь-яких марок і моделей.

© 2021 СТО "Тір Сервіс Місто"
Он
лайн
чат