• 30 Березня 2021

Професійний ремонт і обслуговування напівпричепів

Справність вантажних причепів і напівпричепів має значення під час руху по дорозі і при доставці вантажів. Своєчасний ремонт напівпричепів – запорука впевненості в управлінні вантажним транспортним засобом. Обслуговування причіпної техніки вимагає технічних знань і професійних умінь, а також сучасного обладнання.

Звертаючись до спеціалізованих СТО, можна бути впевненим в тому, що майстри знають конструктивні особливості і зроблять обслуговування напівпричепів на належному рівні. Про те, що потрібен ремонт, досвідченому автовласникові повідомить ряд ознак, про які далі піде мова.

Коли потрібен ремонт напівпричепів

Керуючи вантажним тягачем з напівпричепом, важливо звертати увагу на будь-які сигнали, які вказують на наявність несправностей і вимагають ремонту напівпричепів.

 1. Явні тріщини і пошкодження в корпусі або розхитані підлоги.
 2. Поява нетипових скрипів в області осі під час поворотів.
 3. Помітні збої в системі гальмування (замети, довільне гальмування, підклинювання) або її повна відмова.
 4. Є відхилення в рівні виляння від встановлених технічних характеристик.
 5. Відсутня поздовжня стійкість напівпричепа.
 6. При відсутності вантажу помітні вертикальні коливання.
 7. Помітні замети в сторону під час пересування.
 8. Втрата плавності ходу.
 9. Підтіки рідини, масла.

У разі виявлення подібних проявів варто звернутися на СТО для ремонту напівпричепів. Майстри проведуть точну діагностику, встановлять причину і кваліфіковано усунуть несправність. Якщо буде потрібно, то виконають заміну або ремонт підлог напівпричепів. Також при необхідності буде виконано ремонт електрики в вантажному автомобілі, ремонт опалювачів чи редукторів і т.д..

Існує кілька причин, які призводять до несправностей напівпричепів. Найбільш часто поломку викликають перевантаження і природний знос деталей. Але також це може бути:

 • використання неоригінальних або неякісних запчастин;
 • неправильний розподіл навантаження;
 • витік повітря, рідин;
 • ослаблення болтів, кріплень.

До пошкодження може привести ДТП. У такому випадку потрібно провести якісний ремонт каркасів напівпричепів.

Транспортні пригоди, неправильна експлуатація, самостійне виправлення поломки викликають деформацію і більш серйозні поломки.

Тому ремонт рам напівпричепів виконують тільки в професійному автосервісі.
Діагностика та своєчасний ремонт напівпричепів дозволяє відновити функціональність транспортного засобу, підвищити безпеку під час руху і заощадити на покупці нової техніки або заміні дорогих запчастин.

Основні види несправностей

Найчастіше власники вантажної техніки стикаються з проблемою в роботі воріт і ушкодженнями тенту. Щоб перетягнути тент або зробити ремонт воріт напівпричепа, необхідно звернутися на СТО.

Негайний ремонт напівпричепів необхідний у випадках:

 • пошкодження ресори або її відсутність;
 • несправності гідравліки;
 • наявності тріщини в лонжеронах, рамах;
 • деформації напівпричепа;
 • зміщення платформи;
 • пошкодження ABS;
 • зношування шворня;
 • розподільник не провадить підйом платформи;
 • люфт зчіпної петлі збільшений.

Поломки можуть бути очевидними, і тоді, наприклад, потрібний ремонт дахів напівпричепів. Або ж потрібна тільки діагностика. У будь-якому випадку краще довірити завдання фахівцям.

Як і де зробити ремонт напівпричепа вигідніше

Запобігти більшість поломок можна, якщо проводити своєчасний технічний огляд, а також, якщо не займатися ремонтом напівпричепа в кустарних умовах.

Продовжити термін служби вантажної техніки допоможе правильна експлуатація без перевантажень, огляд перед кожним виїздом на навантаження, застосування антикорозійних заходів.

У разі виявлення ознак несправності, краще зробити ремонт опор напівпричепа на СТО, передбаченому для обслуговування техніки. Тут надають повний спектр послуг, починаючи від діагностики, в тому числі виробляють і ремонт пічки.

Майстри якісно і швидко виконують ремонт напівпричепа.

© 2021 СТО "Тір Сервіс Місто"
Он
лайн
чат