• 30 Березня 2021

Діагностика та ремонт MAN TGX

Купуючи новий автомобіль, споживач сподівається, що він прослужить довгий час. Але навіть найнадійніші речі можуть вийти з ладу, якщо вчасно не розпізнати ознаки поломки, і не звернутися до фахівців для їх усунення. Фахівці СТО допоможуть вам своєчасно здійснити діагностику і провести ремонт MAN TGX.

MAN – надійна компанія, автомобілі якої також потребують обслуговування та ремонт

MAN SE – німецька машинобудівна компанія, головний офіс якої знаходиться в Мюнхені, а основним акціонером є Volkswagen AG. Компанія виробляє автобуси, вантажні автомобілі і двигуни. Модельний ряд включає наступні серії дизельних вантажівок: TGX, TGS, TGM, TGL.

Німецькі автомобілі в нашому сприйнятті дуже надійні, але не потрібно забувати, що навіть найякісніші автомобілі потребують обслуговування. Працівниками СТО може бути проведена діагностика MAN TGX, наступний його ремонт і сервісне обслуговування. Для довгої служби вантажного автомобіля потрібне своєчасне сервісне обслуговування. Несправність в MAN TGX не з’явиться відразу, цьому передуватимуть наступні причини, які сигналізують про необхідність звернення в автосервіс MAN TGX:

 • мотор на холостих обертах почав працювати нестабільно;
 • для запуску двигуна необхідно зробити кілька спроб;
 • втрачається тягова сила і важко набирається швидкість;
 • двигун припинив свою роботу на ходу;
 • поява гулу;
 • утруднене перемикання передач;
 • зусилля натискання педалі на зчеплення змінилося;
 • при спробі набрати високі обороти відчувається прослизання;
 • при включенні зчеплення відчуваються ривки, поштовхи, шум і вібрація;
 • при старті руху і переходах з’явилися ривки;
 • на контрольній панелі відображається код помилки.

Технічними причинами виникнення несправностей в таких машинах можуть бути: неполадки з проводкою, несправність стартера, поломка форсунки, засмічення паливної системи, вихід з ладу замку запалювання, погана робота паливного насоса і ін.

Також вантажний автомобіль може не завестися через перебої в роботі електронного блоку управління, може бути пошкоджена проводка через зношування, її обривів і замикань, окислення контактів.

Для довгої служби автомобіля потрібно використовувати тільки надійні і перевірені експлуатаційні матеріали. Це і моторне масло, і трансмісійне масло, і гальмівна рідина, і мастильні речовини, і найважливіше – сервісне обслуговування MAN TGX в спеціалізованих точках.

Особливості ремонту та обслуговування MAN TGX

Ремонтні роботи MAN TGX проводити складно, так як це симбіоз не тільки механічного, але і електронного механізму. Просто необхідно звертатися для проведення ремонту до нас на СТО:

● запчастини до MAN TGX повинні бути оригінальними, в крайньому випадку, аналоги, які може підібрати тільки досвідчений фахівець;
● ремонт повинен проходити там, де є різноманітний і відповідний для певного виду робіт інструмент;
● після ремонту здійснюється перевірка роботи системи за допомогою діагностики MAN TGX.

Заміна комплекту зчеплення – одна з найчастіших робіт, які доводиться виконувати майстрам при несправності мотора і трансмісії. Працівники СТО можуть повністю оновити механізм зчеплення, встановити нові деталі і провести ремонт MAN TGX.

Причин для несправностей такого автомобіля може бути багато, і не потрібно намагатися самостійно їх усунути, інакше можна завдати всій системі більше шкоди, ніж користі. Краще звернутися до фахівців СТО, у яких є: спеціальне обладнання для проведення діагностики MAN TGX, необхідні знання для ремонту автомобіля, навички та вміння поводження з технікою, запчастини до MAN TGX.

Якщо ви власник MAN TGX, то майстри СТО можуть зробити діагностику за допомогою ManCats. Ми вчасно виявимо несправності автомобіля, зробимо якісний ремонт дверей, надамо допомогу в ремонті форсунок, зробимо калібрування зчеплення і зробимо капітальний ремонт вантажного автомобіля.

Фахівці СТО також здійснюють обслуговування MAN TGS, які оснащені двигунами потужністю 360-680 кінських сил, з навантаженням від 18 до 70 тонн. Ми пропонуємо і обслуговування MAN TGM, де встановлені двигуни 240-380 кінських сил, з навантаженням від 7 до 20 тонн. Також виконуємо обслуговування MAN TGL, що мають двигуни 150-250 кінських сил, з навантаженням від 5 до 7 тонн.

© 2021 СТО "Тір Сервіс Місто"
Он
лайн
чат