• 30 Березня 2021

Діагностика та ремонт MAN TGS

Сервіс СТО надає послуги діагностики та ремонту вантажівок MAN. Наша компанія спеціалізується на ремонті форсунок, паливної системи. Ми усуваємо будь-які несправності в електрообладнанні, виконуємо ремонт ГУР. Для виконання всіх видів робіт у нас є спеціалізоване обладнання та професійні майстри.

Діагностичні заходи

Автосервіс MAN TGS пропонує приватним особам та транспортним компаніям якісне сервісне обслуговування. Для встановлення причини поломки використовується діагностика MAN TGS. Вона поділяється на кілька типів.

Комп’ютерна діагностика

Використовується спеціальне обладнання та діагностичне ПО. Це дозволяє максимально точно оцінити стан систем і виявити несправності. Такий метод дозволяє зчитати помилки з пам’яті блоків управління вантажівкою MAN.

Візуальний і технічний огляд

Проведення такої діагностики направлено на оцінювання стану вантажівки і її справності. Досвідчений майстер таким способом може перевірити повітряний компресор, наявність різних сторонніх забруднень, рівень моторного масла і стан всіх додаткових вузлів.

Комплексна діагностика дизельної паливної системи

Крім комп’ютерної діагностики, проводиться ще додаткова перевірка фактичних параметрів роботи всіх елементів паливної системи:

  • здійснюється звірка значень всіх датчиків з результатами комп’ютерних досліджень;
  • виконується перевірка тиску в контрольних точках;
  • перевіряється герметичність.

Діагностика електричних несправностей

Ми здійснюємо під час такого виду діагностичних заходів пошук обривів і замикань проводки, несправностей в датчиках. Після цього всі несправності усуваються. Діагностика та ремонт MAN TGM в області електрики вимагає дуже відповідального і кваліфікованого відношення. Наш підхід до роботи базується на надійній і грамотній діагностиці та усуненні всіх поломок.

Функціональна діагностика

Полягає у визначенні показника димності двигуна. Саме такий спосіб дозволяє виявити проблему на ранній стадії та вжити заходів щодо її усунення, поки не настали наслідки бездіяльності. Наші професійні майстри, проводячи сервісне обслуговування MAN TGX, зможуть підібрати потрібний метод діагностики в залежності від особливостей конкретної ситуації.

Ремонт MAN

В автосервісі працюють професіонали, які зможуть усунути будь-які поломки в вантажівках MAN. Вони готові в найкоротші терміни виконати ремонт MAN TGS.

Для цього використовується якісний інструмент, спеціальне обладнання та оригінальні запчастини до MAN TGS.

До нас варто звернутися, якщо потрібно ефективно і швидко усунути поломки в таких системах:

  • дизельної паливної;
  • гальмівної пневматичної;
  • очищення відпрацьованих газів;
  • електричної складової;
  • наддуву і ін.

Цей список не є повним, і ми виконуємо ще безліч інших видів робіт, усуваючи всі несправності, які виявляються. Сервісне обслуговування MAN TGS дозволить водієві бути максимально впевненим в дорозі, що автомобіль його не підведе і не доведеться звертатися до інших фахівців.

А ось нашим майстрам часто доводиться стикатися з наслідками невмілих дій доморощених фахівців. Діагностика та ремонт MAN TGL – це серйозний захід, який не терпить недбалості. Використання виготовлених в кустарних умовах запчастин і ремонт «на коліні» приведуть до ще серйознішого пошкодження і неприємностей на дорозі.

Не так важливо, що потрібно відремонтувати: форсунки, гальмівну систему або двигун. До всього потрібен професійний підхід, сучасне спеціальне обладнання, якісний інструмент і якісні деталі. Тільки досвідчений майстер зможе розпізнати проблему на самому початку і усунути її правильно і швидко.

Звертайтеся до нас в СТО. Довіряти вантажний транспорт потрібно тільки тим, хто в ньому знається, і готовий давати гарантію на свою роботу.

© 2021 СТО "Тір Сервіс Місто"
Он
лайн
чат