• 30 Березня 2021

Діагностика та ремонт MAN TGL

Вантажні автомобілі обладнані електронною системою, яка відповідає за роботу всього транспортного засобу. Тому важливо правильно проводити її діагностику. Неправильний підхід може призвести до появи значних проблем, а, отже – до матеріальних витрат.

Причини виникнення неполадок в автомобілях MAN TGL

Експлуатація вантажних авто проходить у важких умовах. Вони багато часу проводять в дорозі, їздять по дорожньому полотну поганої якості, часто знаходяться в погодніх умовах поганої якості, вчасно не проходять діагностику. Все це безпосередньо впливає на стан автомобіля. Як на кузовну та механічну так і на електричну частину.

Діагностика та ремонт MAN TGS, TGL та інших моделей вантажних машин повинні проводитися регулярно. Такі заходи допоможуть уникнути серйозних проблем, усунення яких буде дороговартісним.

Діагностика вантажних автомобілів MAN TGL

Існує кілька типів діагностики авто. Кожен з них має свої правила і особливості.

  1. При проблемах з електронною частиною транспортного засобу необхідна комп’ютерна діагностика Man TGL. Для цього використовується ноутбук зі спеціально встановленими програмами. Підключивши професійний сканер до автомобіля і комп’ютера, можна зчитувати помилки і діагностувати поломку.
  2. Технічна діагностика дозволяє оцінити стан ходової частини вантажівки. Виконується така процедура шляхом огляду транспортного засобу MAN TGL. Досвідчений майстер перевіряє повітряний фільтр, наявність різних забруднень, сторонніх шумів і стукотів, моторне масло та інші системи. Це дозволяє вчасно виявити несправності й усунути їх.
  3. Також проводиться діагностика паливної системи. З її допомогою можна перевірити її параметри. Сюди входить комп’ютерна діагностика, а також перевірка форсунок.
  4. Проводиться пошук неполадок з боку електропроводки. Майстер шукає короткі замикання, обриви ланцюга, перевіряє роботу датчиків. Діагностика та усунення несправностей будь-якої складності вимагає уважності, досвіду і відповідної освіти.
  5. Також проводиться функціональна діагностика, де перевіряють двигун автомобіля. Раннє виявлення і усунення проблем з його боку дозволяє запобігти поломки в дорозі.

Повну діагностику вантажних автомобілів MAN TGL потрібно проводити регулярно. Це допоможе уникнути неполадок, усунення яких буде коштувати дорого. Ремонт Man TGL краще довірити кваліфікованим фахівцям.

Ремонт вантажних автомобілів MAN TGL

Якщо в автомобілі виявлено несправності, самостійно їх усувати не рекомендується. При відсутності знань і навичок, це може привести до небажаних наслідків. Автосервіс Man TGL пропонує свої послуги з ремонту вантажних автомобілів МАН.

Фахівці проводять комплексний ремонт паливної системи. Перед цим виконується діагностика, щоб виявити неполадки. Всі роботи проводяться кваліфікованими і досвідченими співробітниками, які використовують тільки професійне обладнання.

В автомобілях будь-якої марки часто виникають проблеми з електрикою. Адже проводка піддається окисленню, потраплянню рідини, бруду, пилу, перетирання. Через маленький дефект з’являються проблеми у всьому електричному колі. Сервісне обслуговування Man TGL передбачає усунення несправностей аж до повної заміни електропроводки.

Ремонт MAN TGX, TGL та інших моделей проводять досвідчені автоелектрики. Виконується перевірка роботи гальмівної системи, а при необхідності – її ремонт. Фахівці переглядають підвіску, МКПП / АКПП, параметри модулів. Потім відбувається регулювання всіх функцій. Іноді доводиться міняти витратні матеріали. Автосервіс встановлює тільки якісні запчастини для Man TGL.

Під час проведення комплексного ремонту вантажного авто MAN TGL відбувається очищення відпрацьованих рідин з усіх систем. Також фахівці перевіряють стан двигуна, його роботу на наявність сторонніх шумів, заміряють компресію і при необхідності регулюють клапана. Виконується повна діагностика двигуна з подальшим ремонтом, адже його несправність може привести до виникнення серйозних проблем в дорозі.

Автосервіс проводить і ремонт причепів, які теж схильні до впливу негативних факторів. Кваліфіковані співробітники готові прийти на допомогу. Вони швидко і якісно проведуть діагностику і ремонт MAN TGM, TGL, TGS, TGX.

© 2021 СТО "Тір Сервіс Місто"
Он
лайн
чат